Головна > Все новости > Зібралися з мешканцями Житомира обговорити проблеми, які їх турбують

Зібралися з мешканцями Житомира обговорити проблеми, які їх турбують

Сьогодні зібралися з мешканцями Житомира обговорити проблеми, які їх турбують. Розповіли про плани і пропозиції їх рішень . Звичайно охопити всі питання в один день і в перебігу години складно, тому для результативності та продуктивності процесу об’єдналися три кандидата від Команди Зе Місцеві з різних округів! Здорово, коли кожен фахівець у своїй галузі і може запропонувати практичний шлях вирішення проблеми!

Багато запитань лунало про дороги, безпеку, розвиток дітей, про питну воду в місті, про занедбані майданчики, про бюрократію в державних установах, про відсутність можливостей підвищувати дохід в родинах, про міграцію, про забуті обіцянки і зневіру в місцеву владу! Люди хочуть бути потрібними місту і отримувати підтримку навзаєм від представників міської влади!

Люди дбають про здоров’я своїх родин і хочуть пити воду з крану за ті кошти, що сплачують. Людей цікавить, чому в бік Польової після 21 години можна дістатися тільки на таксі і чому в місті процвітає лише центральний район?…

Резюме. Працювати і працювати…

Дякую Юлия Козлова (кандидат в депутати 5 округу за #04), Михаил Сета (кандидат в депутати 3 округу за #02), що прагнете робити дійсно користь людям Житомира та спільно готові до рішучих дій!

Разом за Виктор Евдокимов💚

#Зе_місцеві_Житомир
#від_Людей_для_Людей
#Гладка_шостий_округ_номер_чотири
#Буде_так_як_вирішиш_Ти

Сьогодні зібралися з мешканцями Житомира обговорити проблеми, які їх турбують. Розповіли про плани і пропозиції їх…

Опубліковано Irina Gladkaya Неділя, 11 жовтня 2020 р.