Головна > Все новости > Житомиряни вітають військових з Днем Збройних сил України

Житомиряни вітають військових з Днем Збройних сил України

6 грудня, в Україні відзначають одне з найважливіших національних свят – День Збройних сил! Кожного дня українські військові захищають кордони нашої країни від ворогів – і на воді, і на землі, і в повітрі. Дякуємо вам за мужність та професіоналізм!

До Дня Збройних сил України Житомир.info підготував відеовітання з побажаннями від житомирян.

«Збройні сили України в такий тяжкий для нашої країни період – це оплот, оплот нашої незалежності та державності. Я хочу привітати наших вояків з їхнім професійним святом! Хотілося, щоб без втрат, але, знаєте, на війні такого не буває, тому бажаю вам мінімум втрат та перемоги», – звертається до військових житомирянин В’ячеслав.

«Хочу побажати їм здоров’я, терпіння, бо там дуже тяжко, у мене там чоловік. І хочу привітати військових, щоб вони були здорові, і побажати перемоги, а нам всім – витривалості та розуміння, що там відбувається. Чоловіку хочу сказати, що ми його любимо і чекаємо», – зазначає Людмила.

«Це, в першу чергу, міць держави, її опора, наш спокій. Тому хочу побажати витримки, віри, знання і впевненості в тому, що все буде добре. Допоки в людини є цей дух, люди незламні», – бажає Лілія.

«Щоб вони жили вічно і щасливо», – додає маленька Роксолана.

«Збройні сили – це захист України, в першу чергу. Ми за вас не забуваємо, ми за вас дуже хвилюємося і сподіваємося, що ви повернетесь всі додому з перемогою», – говорить Олена.

«З Днем Збройних сил України!», – вітає школярка Марія.

Що бажали житомиряни військовим у День Збройних сил України у 2018 році, дивіться у сюжеті

Житомир.info