Головна > Все новости > Житомиряни долучилися до всеукраїнської акції і разом з кількома десятками міст заспівали колядку «Нова радість стала»

Житомиряни долучилися до всеукраїнської акції і разом з кількома десятками міст заспівали колядку «Нова радість стала»

12 січня 2020 року о 12.15 год на майдані Корольова у Житомирі відбулося загальне виконання колядки «Нова радість стала» у рамках Всеукраїнського фестивалю вертепів «Вертеп – Фест 2020», який вже четвертий рік поспіль об’єднує міста і села України.

За повідомленням департаменту культури, молоді та спорту облдержадміністрації, участь у заході взяли Поліський академічний ансамбль пісні і танцю “Льонок” ім. Івана Сльоти, «Фольклорний ансамбль національного обряду «РОДОСЛАВ», зразковий фольклорний гурт “Джерельце”, учні мистецьких шкіл, представники Національної скаутської організації “Пласт” (Станиця Житомир), волонтери та представники Житомирського обласного будинку культури УТОГ, які виконували колядку жестовою мовою, студія вишивки «Я – Українець». До них приєдналися всі охочі житомиряни і гості міста.

За словами організаторів, цьогоріч у спільному виконанні колядки участь взяли понад пів сотні міст з усієї України, а також 4 закордонних міста. Втім, точні дані зможуть назвати трохи пізніше.

Як виконували спільну колядку в минулому 2019 році, дивіться тут.

Житомир.info