Головна > Все новости > Житомирян, які повертаються із країн Європи, у Києві зустрічатимуть організовано

Житомирян, які повертаються із країн Європи, у Києві зустрічатимуть організовано

Житомирян, які повертаються із Борисполя та Києва до обласного центру із країн Європи, перевозитимуть організовано. Окрім того, їх обстежуватимуть лікарі.

Про це на брифінгу розповів Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Сергій Сухомлин: “Сьогодні і завтра в Україну прибуває 1000 українців з тих країн, де зафіксували випадки захворювання на коронавірус. Це і Чехія, і Польша, і Італія. Ми вирішили організувати бригади медиків та автобуси, щоб швидко зустрічати житомирян в аеропорту. Перший літак в 00 годин сьогодні прибуває з Єгипту. Ми будемо зустрічати житомирян і пропонувати довести їх до міста своїм транспортом. Якщо ні, то медики будуть вимірювати температуру. І нам треба зафіксувати всіх людей з Житомира, які прибувають з-за кордону. Завтра прибуває 4 потяги на станцію Київ-пасажирський. Також ми будемо організовувати автобуси для вивезення наших житомирян. Ітам також будуть працювати бригади медиків”.

Сергій Сухомлин також розповів, що у місті діє 12 мобільних груп, які разом із поліцією стежать за дотриманням умов карантину. “Нам в першу чергу треба забезпечити підвезення до роботи медичних працівників і виконком передає свої автомобілі для цього у першу і другу лікарню” – сказав Сергій Сухомлин.

За словами голови облдержадміністрації Віталія Бунечка, житомирян, які повертатимуться із країн Європи, розміщатимуть у санатарії “Лісова казка” у Коростишеві на самоізоляцію

Автор сюжету Володимир Шолдрук

Джерело