Головна > Все новости > Житомирський лялькар отримав найвищі оцінки за своє шоу на Всеукраїнському фестивалі вуличного мистецтва

Житомирський лялькар отримав найвищі оцінки за своє шоу на Всеукраїнському фестивалі вуличного мистецтва

Житомирський лялькар Сергій Соловйов отримав найвищу оцінку – 30 балів на Всеукраїнському фестивалі вуличного мистецтва, який з 24 по 26 січня проходив у Харкові. Це був один з етапів фестивалю. Переможців журі визначить у березні.

Про це повідомляють на сторінці фестивалю у мережі Facebook.

«Готові оцінки дуже яскравого третього уік-енду Всеукраїнського Фестивалю вуличного мистецтва. Суддею цього разу була режисерка Театру імені Пушкіна Ольга Турутя-Прасолова, яка досі перебуває під враженням від побаченого. Так, найвищу можливу оцінку отримав лялькар Сергей Соловьёв (Sergey Soloviev) з Житомира (театр ляльок «Комплімент») – 30 балів», – йдеться у повідомленні.

Суддя фестивалю Ольга Турутя-Прасолова називає виступ житомирського лялькаря «справжнім вуличним шоу».

«Лялькар Сергій Соловйов – це було справжнє вуличне шоу. Його не треба було шукати – я просто побачила натовп й пішла подивитися, що там відбувається. А там виступав артист. З публікою він працює дуже професіонально. Використання реквізиту дуже винахідливе. Не було жодної паузи, на кшталт “зачекайте, я зараз дістану одну штуку”. Все звідкись з’являлося, кудись зникало, з легкістю, без зупинок. Навіть смартфон був вмонтований в руку. Всі глядачі, котрі зупинились, як я, подивитись, що тут відбувається, залишалися задоволені», – зазначають на сторінці фестивалю.

У коментарі Житомир.info Сергій Соловйов розповів, що переможців фестивалю назвуть у березні.

«До нагороди треба ще пройти два етапи у Дніпрі. Останній – 5-8 березня. Всі артисти беруть участь до кінця. Фестиваль триває з 8 січня по 8 березня. Кожен вибирає собі уік-енд і їде виступати. На минулому фесті було ще голосування в інтернеті», – зазначив Сергій Соловйов.

Як повідомляв Житомир.info, у минулому році лялькар Сергій Соловйов здобув перемогу в IV Всеукраїнському Фестивалі вуличного мистецтва, який проходив у Дніпрі з 16 лютого по 11 березня цього року.

Житомир.info