Головна > Все новости > Зеленський приїхав у житомирський музей космонавтики з указом про надання закладу статусу «національний»

Зеленський приїхав у житомирський музей космонавтики з указом про надання закладу статусу «національний»

Президент Володимир Зеленський ввечері 8 вересня відвідав у Житомирі музей космонавтики ім. С.П.Корольова.

В інформації про робочу поїздку до Житомирської області пресслужба президента повідомляла про заплановане спілкування «з представниками сфери культури».

Після завершення в державному університеті «Житомирська політехніка» презентації Стратегії розвитку Житомирської області, Володимир Зеленський близько 18:40 приїхав до музею, де на нього після 17:00 вже очікували кілька людей з плакатом «Геть прокурорське свавілля: прокурор області та його заступник не пройшли атестацію». Зазначимо, що журналістів акредитували тільки на заходи за участю президента в ОТГ та політехніці.

З’ясувалося, що у музей президент привіз свій указ, підписаний 8 вересня 2020 року, про надання закладу статусу національного.https://www.youtube.com/embed/pGX72EWAD2U

Нагадаємо, що 12 серпня Кабмін підтримав ініціативу Житомирської облдержадміністрації, Житомирської обласної ради, народних депутатів від Житомирщини щодо надання статусу національного Музею космонавтики імені Корольова й звернувся до президента з таким проханням. До речі, в першій половині дня 8 вересня під час візиту до Сумської області Зеленський присвоїв статус «національний» Сумському академічному театру драми та музичної комедії.

Як повідомляв Житомир.info, 8 вересня 2020 року візит президента Володимира Зеленського до Житомирської області розпочався з огляду об’єктів програми «Велике будівництво» у Високівській ОТГ Черняхівського району. Потім в державному університеті «Житомирська політехніка» відбулася презентація Стратегії розвитку Житомирської області, а після цього – представлення кандидатів на місцевих виборах від провладної партії «Слуга народу».

Житомир.info