Головна > Все новости > Збитки від мору риби на річці Уж у Житомирській області склали 7,3 млн грн, матеріали передали до поліції

Збитки від мору риби на річці Уж у Житомирській області склали 7,3 млн грн, матеріали передали до поліції

Розмір прямих збитків та збитків від втрати потомства, отриманих в результаті масової загибелі риби на річці Уж у Коростенському районі Житомирської області, складають 7,3 мільйона гривень.

Про це йдеться в повідомленні Житомирського рибоохоронного патруля у фейсбук.

«Спеціалістами екологічної інспекції Поліського округу розраховані прямі збитки та збитки від втрати потомства. Загальна сума збитків, заподіяних рибному господарству, становить 7 328 393,5 грн. Матеріали за фактами загибелі риби направлені до Головного управління Національної поліції в Житомирській області для встановлення причин забруднення та притягнення до відповідальності винних осіб», – йдеться у повідомленні за 11 листопада.

За повідомленням, 28 жовтня 2019 року на річці Уж, поблизу сіл Немирівка та Вороневе Коростенського району Житомирської області, виявлено факт загибелі риби в кількості 53 тисячі 667 екземплярів.

«Результати води показали, що в місці масової загибелі риби хімічне споживання кисню збільшено в 4,5 раза від граничнодопустимої концентрації, біологічне споживання кисню – в 3,4 раза. Вміст аміаку становить 3,6 мг/дм3», – йдеться у повідомленні.

Дослідження води здійснював відділ інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції Поліського округу, загиблої риби – Коростенська міжрайонна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.