Головна > Все новости > Запрошуємо на “Майстерню міста 2020”

Запрошуємо на “Майстерню міста 2020”

Цього року ми не можемо зустрітися особисто, але ми знайшли інший спосіб для спілкування.

Наша команда створила цікавий просвітницький відео-проєкт під назвою «Комфортне місто безпечний простір» на якому ми хочемо привернути увагу до необхідності дотримання правил безпеки як дітьми так і дорослими для запобігання надзвичайних ситуацій.

Навчити правильним діям у разі виникнення небезпечних обставин задля забезпечення високого рівня громадського безпечного простору.💫Онлайн-роєкт «Комфортне Місто – безпечний простір» складається з п’яти локацій. На кожній з яких буде представлено ситуації та поради щодо безпеки громадян.🚦🚲💬⛹️🤸👮🚓👮👫👫🔥🧯⭕

Кожна локація презентує свою відео-екскурсію про небезпечні ситуації та шляхи їх подолання.

Учасники демонструватимуть змістовні відео поради, наповнені корисною інформацією з питань безпеки. По завершенні для дітей буде поставлено ряд питань щодо безпеки.

Найактивніші десять учасників отримають сертифікати «Ми дружні до безпеки» та заохочення.

Тож давайте знайомитися:

1 локація: Управління ДСНС України у Житомирській області– Ви завітаєте на відео-екскурсію до пожежної частини. Дізнаєтеся про виникнення небезпечних ситуацій які трапляються із-за необачності громадян. Отримаєте корисну інформацію.

2 локація Регіональний центр БВПД у Житомирській області запрошує на відео-презентацію про правовий захист громадян. Розглянемо права та правила і навчимося правовим аспектам щодо особистої безпеки.

3 локація: Управління поліції охорони в Житомирській області На цій відеоекскурсії ви дізнаєтеся: Як швидко викликати поліцію без телефону та жодної людини поруч. Як діяти у разі пограбування на вулиці? Що робити дитині яка загубилася у місті. Як допомогти постраждалому якщо ви стали свідком події.

4 локація: @Ювенальна Превенція Житомирської Області – Розкажуть про: всі види пішохідних переходів та світлофори, как поводити себе у громадських місцях, як припинити знущання над однолітками. Надамо всі контакти для звернень у разі небезпеки дітей.

💙💛5 локація: @Мир на долоні – А ми створимо онлайн-конкурс, «Ми дружні до безпеки», про отримані знання на цьому онлайн-фестивалі.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3215311605257253&id=1177975788990855