Головна > Все новости > Військових запрошують на безкоштовні екскурсії до замка «Радомисль» у Житомирській області

Військових запрошують на безкоштовні екскурсії до замка «Радомисль» у Житомирській області

У замку-музеї «Радомисль» в місті Радомишль Житомирської області стартував проєкт Музею українських домашніх ікон та старожитностей «Душа країни» з аудіогідом.

На нову інтерактивну екскурсію безкоштовно запрошують учнів шкіл, студентів профільних факультетів та військових з родинами, – повідомили організатори.

Заявки на безкоштовну екскурсію приймають до 1 листопада 2019 року.

«Унікальна можливість відвідати чудове місце, що потопає в осінній красі, казковий Замок та музей наповнений сакральними речами й старожитностями. Тут можна дізнатися про маловивчене явище «домашньої ікони», секрети українських іконописних майстерень, доторкнутися до давніх українських мистецтв, а також заглибитися у традиції і таємниці української родини. Під час екскурсії з аудіогідом можна самостійно пересуватися музеєм, за власним бажанням планувати свій час, робити зупинки на фото, обговорювати нові цікаві відомості з друзями, або детально роздивитися старовинну річ чи просто посидіти в затишній атмосфері одного з замкових залів та продовжити екскурсію в зручний час», – йдеться у повідомленні.

Проєкт оснащення музею аудіогідами здійснений завдяки гранту Українського культурного фонду.

Заявки на безкоштовні екскурсії приймаютьза телефоном (068) 86 702 50 та на електронну адресу radozamok.museum@gmail.com.