Головна > Все новости > Вчителі шкіл одного з районів Житомирської області збираються перекривати дорогу, вимагаючи зарплату

Вчителі шкіл одного з районів Житомирської області збираються перекривати дорогу, вимагаючи зарплату

Педагоги шкіл Лугинського району Житомирської області мають намір перекривати дорогу, вимагаючи таким чином виплатити їм заборговану зарплату.

Про це ввечері 18 жовтня у Facebook повідомив голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко.

«До мене надійшло термінове повідомлення про те, що вчителі місцевих шкіл планують перекривати дорогу в знак протесту довгострокової невиплати зарплати. На найближчому засіданні уряду за участі міністра освіти і науки України Ганни Новосад буде вирішено питання виплати заробітної плати освітянам Лугинської ОТГ», – йдеться у дописі.

У коментарях до Facebook-публікації Віталій Бунечко уточнив, що мова йде про педагогів лише Лугинського району. Виплати вчителям там не здійснювалися з липня.

Як повідомляв Житомир.info, 1 серпня 2019 року на позачерговій сесії Житомирської облради керівник фінансового департаменту облдержадміністрації Леонід Мініч повідомив, що на зарплати освітян області не вистачає майже 60 млн грн, половина з цих коштів необхідні Житомиру.