Головна > Все новости > В Житомирі хочуть перейменувати ліцей при ЖДТУ та ліквідувати вечірню школу

В Житомирі хочуть перейменувати ліцей при ЖДТУ та ліквідувати вечірню школу

Влада Житомира збирається змінити найменування міського ліцею при Житомирському державному технологічному університеті на «Перший ліцей міста Житомира».

Відповідний проєкт рішення сесії 4 червня оприлюднений на сайті міської ради.

«З метою приведення найменування закладу загальної середньої освіти у відповідність з вимогами ст.34 Закону України «Про повну загальну середню освіту», на підставі звернення директора Житомирського міського ліцею при Житомирському державному технологічному університеті Кошевича Ю.О.», – так пояснюється зміна найменування у проєкті рішення.

Нагадаємо, в квітні 2019 року Житомирський державний технологічний університет отримав нову назву і став державним університетом «Житомирська політехніка».

Також 4 червня оприлюднений проєкт рішення про ліквідацію вечірньої школи, яка знаходиться за адресою вул. Каракульна, 15. Цей навчальний заклад ліквідовують з метою впровадження освітньої реформи та задля забезпечення економії та раціонального використання бюджетних коштів.

«Департаменту освіти Житомирської міської ради: взяти під контроль вивільнення працівників Вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Житомирської міської ради, штатні одиниці яких у зв’язку з припиненням підлягають скороченню; забезпечити організацію освітнього процесу учнів, які навчаються у Вечірній загальноосвітній школі ІІ-ІІІ ступенів Житомирської міської ради, після припинення закладу освіти, на базі інших закладів загальної середньої освіти міста; забезпечити збереження і подальше використання рухомого і нерухомого майна, що залишиться після припинення Вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Житомирської міської ради, для задоволення освітніх потреб Житомирської міської об’єднаної територіальної громади», – йдеться у проєкті рішення сесії.

Нагадаємо, в 2015 році у Житомирі ліквідували вечірню загальноосвітню школу ІІ-ІІІ ступенів № 2, яка знаходилась на вул. Івана Кочерги, шляхом приєднання до вечірньої (змінної) загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів №1: рішення ухвалили на сесії міської ради 29 травня 2015 року.

Як повідомляв Житомир.info, за підсумками ЗНО-2019 ліцей при ЖДТУ єдиний з Житомирської області потрапив до ТОП-200 кращих загальноосвітніх шкіл України: він був на 73 місці з середнім балом ЗНО 169,2.

Житомир.info