Головна > Все новости > У Житомирському міському центрі зайнятості провели «День кар’єри» для старшокласників

У Житомирському міському центрі зайнятості провели «День кар’єри» для старшокласників

Презентації спеціальностей, майстер-класи, консультації з фахівцями та фотозони, які пов’язані з вибором майбутньої професії – так у новому приміщенні Житомирського міського центру зайнятості пройшов «День кар’єри». На цей захід 19 листопада завітали понад 300 старшокласників.

«Ми запросили випускників 9-11 класів міста Житомира й Житомирського району та 22 навчальних заклади різного рівня акредитації: університети, коледжі, центри професійно-технічної освіти й інші професійно-технічні навчальні заклади. Ідея сьогодні така, щоб у такий незначний проміжок часу максимально можна було поспілкуватися з приймальними комісіями навчальних закладів, отримати всю інформацію», – розповіла заступниця директора Житомирського міського центру зайнятості Жанна Титаренко.

Крім цього, кожен охочий мав можливість пройти тест на профорієнтацію, дізнатися про цьогорічну вступну кампанію в навчальних закладах та «спробувати на смак» різні професії.

«Ми презентуємо сварочний апарат, це тренажер для того, щоб навчати студентів-першокурсників запалювати дугу. Такий тренажер потрібен, щоб вони не боялися це робити на справжній зварці», – говорить студент Житомирського професійного політехнічного ліцею Сергій Машкара.

«Навчаюсь в центрі профтехосвіти. Зараз роблю фактуру «камінцеву» і паралельно вчу учнів шкіл, як це робити», – каже студент Житомирського центру професійно-технічної освіти Юрій Радомський.

Про особисті враження від «День кар’єри» та, чи дійсно такі заходи допомагають у виборі майбутньої професії, питаємо у самих старшокласників.

«Сьогодні на одній із локацій ми виконували серцево-легеневу реанімацію до приїзду «швидкої». Мені здається, що такі заходи справді допомагають обрати подальшу професію. Особисто я не знаю, що буде завтра, тому не знаю свою майбутню професію», – відповідає школярка Дарина.

«Мені такі заходи допомагають обрати, тому що тут показують професію цілком та її плюси. Я вже брала участь в розборі людини. Ще мені сподобався чай, дуже смачний. Також в поліцію закликали нас, тому сподобалось», – ділиться школярка Анна.

Нагадаємо, відкрили Житомирський міський центр зайнятості 19 вересня 2019 року.

Джерело