Головна > Все новости > У Житомирській міській раді створили міжфракційну групу «Рівні можливості», до якої увійшли 7 депутаток та секретар міської ради

У Житомирській міській раді створили міжфракційну групу «Рівні можливості», до якої увійшли 7 депутаток та секретар міської ради

У Житомирській міській раді підписали меморандум про створення міжфракційної депутатської групи «Рівні можливості». До її складу увійшли 7 жінок та 1 чоловік, представники 3 політичних сил.

Про це повідомляють на сайті Житомирської міської ради.

На сайті повідомляють, що нова депутатська група планує працювати над забезпеченням рівних прав та можливостей різних соціальних груп Житомирської міської ОТГ і протидіяти домашньому насильству.

До складу депутатської групи увійшли:

Людмила Янушевич – політична партія ВО «Батьківщина» – голова

Лідія Чередніченко – політична партія «Слуга народу» – заступник голови

Катерина Молодецька – політична партія «Пропозиція» – секретар

Тетяна Онопрієнко – політична партія «Пропозиція»

Олена Розенблат – ВО «Батьківщина»

Ірина Гладка – політична партія «Слуга народу»

Неля Ковалюк – політична партія «Пропозиція»

Віктор Клімінський – політична партія «Слуга народу».

Начальниця управління по зв’язках з громадськістю міської ради Олександра Стежко 2 березня уточнила Житомир.info, що увійти до складу групи виявили бажання 7 жінок-депутаток і секретар міської ради Віктор Клімінський, решта депутатів ще думають і можуть приєднатись.

«І минулої каденції була ця група «Рівні можливості». Всім депутатам було запропоновано увійти в цю групу, більшість ще думає, жінки-депутатки об’єднались і увійшли до складу групі і Віктор Клімінський виявив бажання долучитися. Решта депутатів теж можуть приєднатися», – зазначила Олександра Стежко.

Відповідно до положення група має на меті здійснювати моніторинг процесів, пов’язаних з розвитком та реалізацією політики рівних можливостей в усіх сферах суспільного життя міста; здійснювати аналіз і оцінку впливу на жінок і чоловіків нормативно-правових актів, програм, проєктів, прийнятих міською радою, там де є необхідність, ініціює їх перегляд задля утвердження політики рівних прав і можливостей в місті; сприяти підвищенню обізнаності депутатів міської ради щодо тендерної політики й можливостей її імплементування; ініціювати діалог між представниками громадськості й політичними партіями, щодо забезпечення рівного доступу до процесу прийняття рішень і рівної представленості жінок і чоловіків в політичних структурах; ініціювати діалог між представниками громадськості, політичними партіями й ЗМІ, щодо забезпечення рівної представленості жінок і чоловіків в публічних матеріалах ЗМІ; сприяти інформуванню громадян міста про політику рівних прав і можливостей.