Головна > Все новости > У Житомирі відзначили найактивніших дітей у проєкті «Майстерня міста 2020»

У Житомирі відзначили найактивніших дітей у проєкті «Майстерня міста 2020»

У п’ятницю, 9 жовтня, Агенція розвитку міста Житомирської міської ради та ГО «Мир на долоні» нагороджували 10 найактивніших дітей, які проявили себе у онлайн-проєкті «Майстерня міста 2020».

З 23 вересня ГО «Мир на долоні» спільно з рятувальниками, поліцейськими та правозахисниками навчали дітей, як поводитися під час надзвичайних ситуацій, та пояснювали, куди слід звертатися за допомогою у разі небезпеки. Після цього провели конкурс з питаннями. Найактивніших дітей, які вразили організаторів оригінальними відповідями, відзначили сертифікатами та подарували еко торбинки, світловідбиваючі дармовиси, паспорти з правами дитини, щоденники та блокноти. Також подяки отримали організації, які долучилися до реалізації проєкту. 

Мирослава та Богдана залишилися задоволеними, адже окрім подарунків, отримали найцінніше — знання.

«Я дізналася багато цікавого. Наприклад, що в нашому місті є такі кнопки, за допомогою яких можна викликати наших охоронців. Мені дуже сподобалося навчатися, і отримувати кльові подарунки»,- поділилася Мирослава.

«Тут дуже прикольна сама атмосфера. Була багато поліцейських, рятувальників і за ними цікаво спостерігати, та й сам конкурс хороший», — розповіла Богдана.