Головна > Всі новини > У ЖИТОМИРІ ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ ТА ТРЕНЕРІВ 2019 РОКУ

У ЖИТОМИРІ ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ ТА ТРЕНЕРІВ 2019 РОКУ

У Житомирі 13 грудня урочисто відзначили кращих спортсменів, їхніх тренерів та тих людей, які підтримують та розвивають спорт на Житомирщині. Цього дня у Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера відбулась церемонія нагородження лауреатів спортивного року – 2019.

Заслужені нагороди представникм спортивної галузі отримали у декількох номінаціях:
«Кращий спортсмен та спортсменка спортивного року»:
– Чулячеєв Олег – призер чемпіонату України з боксу серед чоловіків до 23 років, володар Кубку України з боксу;
– Шуптар Василь – І місце на Чемпіонаті України з боротьби вільної серед чоловіків, ІІІ місце на Чемпіонаті Європи серед дорослих;- Лавренчук Анастасія – І місце на Чемпіонаті України з боротьби вільної серед юніорів, І місце на Чемпіонаті України з боротьби вільної серед жінок, ІІ місце на Чемпіонаті Європи серед юніорів;- Єлістратова Юлія – срібна призерка кубку світу з триатлону в Перу, срібна призерка фіналу кубку Європи;- Путніна Юлія – Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное – ІІ місце;- Четверікова Анастасія – Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді – І місце;- Валєєв Тимур – Майстер спорту України, член збірної команди України (дзюдо), на Чемпіонаті Європи серед кадетів посів ІІ місце, І місце на Кубку Європи з дзюдо серед кадетів до 18 років, ІІ місце на Чемпіонаті Світу серед кадетів до 18 років;- Мазур Владислав – чемпіон України у приміщенні серед дорослих та молоді, ІІ місце на командному чемпіонаті серед дорослих та молоді, чемпіон України серед дорослих зі стрибків у висоту.

«Разом із олімпійцями»:– Дорошенко Ірина – І місце у ваговій категорії 53кг на чемпіонаті України з боротьби сумо серед юнаків та дівчат до 21 року; ІІ місце у ваговій категорії 55кг на чемпіонаті Європи з боротьби сумо;- Мохорт Олександра – Майстер спорту міжнародного класу, член збірної команди України, І місце на чемпіонаті України серед молоді з видів командної аеробіки, ІІ місце на ЧУ серед дорослих, ІІ місце на «аеростеп» серед дорослих;- Демчук Володимир – Майстер спорту міжнародного класу, член збірної команди України, чемпіон України серед дорослих, володар Кубку Світу серед дорослих (кікбоксинг);- Светківська Анастасія – чемпіонка світу зі змішаних видів єдиноборств.

«Кращий тренер з неолімпійських та ігрових видів спорту»:– Зайнчковський Максим – Тренер команди СДЮШОР з футболу «Полісся» U-15 – Чемпіон України ДЮФЛУ (Перша Ліга);- Казьмерчук Анатолій – Тренер жіночої волейбольної команди волейбольний клуб «Полісся-ОШВСМ»;- Терейковський Сергій – Тренер чоловічої волейбольної команди волейбольний клуб «Житичі».

«Кращий тренер року з індивідуальних видів спорту»:– Товчига Сергій – заслужений тренер України, за підготовку Нетяги Луки – чемпіон Європи з дзюдо з вадами слуху та чемпіон України;
– Гулаков Богдан – За впровадження новаторських підходів до підготовки спортсменів;- Дмитренко Сергій – Тренер Гринчука Владислава, чемпіона та призера КЄ серед дорослих з виду спорту дзюдо;- Кудряшов Ігор – Старший тренер-викладач відділення «Дзюдо»;- Шеремет Сергій – заслужений тренер України – за результатами виступів Петрука Романа та Анчиса Нікіти.

«Спортивна слава області»:– Данюк Генадій – Заслужений тренер України, впродовж багатьох років спортсмени під його керівництвом здобувають нагороди на Чемпіонатах України,Європи та Чемпіонатах світу;
– Дідковський Артур – Володар Кубку Світу з кунгфу саньда в м.Єреван Вірменія 2019 року, чемпіон України 2019 року;- Щеглов Констянтин – Заслужений тренер України, чемпіон та рекордсмен світу.

«Сенсація року»:– Нетяга Лука – І місце Чемпіонат Європи серед спортсменів з вадами слуху (2019), виконав норматив МСУМК;- Федосенко Єгор – І місце Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків-юніорів, ІІ місце на Чемпіонаті Європи з боксу чоловіків-юніорів;- Петрук Роман – член збірної команди України, Чемпіон України зі стрибків у висоту чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮСШОР; міжнародна матчева зустріч юнаків Україна-Туреччина-Білорусь-Польща – ІІ місце зі стрибків у висоту.

«Кращий спортивний журналіст у рубриці «Світ спорту»:– Железницький Максим – журналіст «Ріо-Бердичів».

«Кращий спортивний організатор»:– Большаков Олександр – голова обласної федерації «Стрільби з лука»;
– Сачук Артем – віце – президент Федерації шахів;- Таран Віктор – президент асоціації футзалу Житомирської області.

«Сильні духом»:– Дроздюк Світлана – Майстер спорту України , ІІІ місце на Чемпіонаті світу з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату;- Хіміч Олександр – Майстер спорту України, ІІІ-є місце на Чемпіонаті світу та ІІІ місце на Чемпіонаті Європи з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату;- Гонгальський Олександр – Майстер спорту України, ІІ місце на Чемпіонаті Світу, чемпіон України з шашок серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату

«Краща команда з ігрових видів спорту»:– Волейбольний клуб «Житичі» – переможець Вищої ліги з волейболу серед чоловіків;- Волейбольний клуб «Полісся» – переможець Вищої ліги з волейболу серед жінок.Також вручено спеціальні нагороди «За відданість справі – філантроп» Григорію Грибану, заслуженому діячу науки і техніки України, доктору педагогічних наук, професору ЖДУ ім..Франка; Григорію Дембу, тренеру-викладачу з баскетболу Дитячо-юнацька спортивної школи №1 м. Житомира, Заслужений тренер України, Заслужений суддя України; Леоніду Новофастовському, національному арбітру, заслуженому тренеру з шахів.

Довідково. За 2019 рік на Житомирщині було проведено 183 чемпіонати області, 23 чемпіонати України, спортсмени взяли участь у 290 чемпіонатах України з олімпійських та не олімпійських видів спорту. За результатами виступів на міжнародних та Всеукраїнських змаганнях переможцями та призерами сталим понад 750 спортсменів області, з них призерами чемпіонатів світу та Європи понад 126 спортсменів з таких видів спорту, як: армспорт, гирьовий спорт, легка атлетика, змішані єдиноборства ММА, підводний спорт, кунг-фу, триатлон, бокс, карате, хокей на траві, веслування на човнах «Дракон», кікбоксинг, дзюдо, боротьба сумо, футбол.

Заслужені нагороди представникм спортивної галузі отримали у декількох номінаціях:

Спортивний Житомир