Головна > Все новости > У ЖИТОМИРІ ВІДКРИЛАСЯ ВИСТАВКА ПРО ЗМІНИ В ЖИТТІ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ НА ДОНБАСІ

У ЖИТОМИРІ ВІДКРИЛАСЯ ВИСТАВКА ПРО ЗМІНИ В ЖИТТІ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ НА ДОНБАСІ

Про зміни, що відбулися в структурі суспільства після початку конфлікту на Сході України, розповідає виставка «На зламі», яка мандрує містами України. Її вже побачили у Києві, Дніпрі, Кропивницькому, Черкасах тощо. Сьогодні відбулася презентація проєкту на вулиці Михайлівській у Житомирі.

Аби показати, як війна вливає на всіх українців, привернути увагу громадськості до тривалості конфлікту на сході України, ГО «СП Мир на долоні» спільно з представниками ГО «Східноукраїнський центр» організували захід, який відвідало вже понад 3000 глядачів з усієї країни. Тут – особисті історії свідків та постраждалих, страх перед війною, руйнування сімейних зв’язків та звичного способу життя, відеоісторії, а також інфографіка та статистичні докази.

Відвідати виставку можна в Житомирській міській раді з 24 червня до  15 липня 2020 року з дотриманням всіх запроваджених обмежень щодо кількості глядачів,  маскового  режиму, безпечної відстані тощо.