Головна > Все новости > У ЖИТОМИРІ СІМ’ЯМ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ВРУЧИЛИ КЛЮЧІ ВІД КВАРТИР

У ЖИТОМИРІ СІМ’ЯМ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ВРУЧИЛИ КЛЮЧІ ВІД КВАРТИР

Сьогодні у Житомирі вручили ключі від квартир п’ятьом родинам переселенців.

Загалом придбано 6 квартир. Житло з фонду тимчасового проживання для внутрішньо переміщених осіб вручили міністерка у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда й міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

Придбання соціального житла стало можливим завдяки ініціативі ГО «Мир на долоні» в 2018 році, коли умови Програми були розповсюджені по всій території України. Житомир став першим містом, де прийняття програми ініційовано громадською організацією і є позитивним прикладом для багатьох, де спільна командна робота дала позитивний результат.

«Питань багато,  і робота далеко не завершується врученням ордерів. Але це достатньо серйозний крок, який, повірте, здійснюється невсюди. Ми зрозуміли, що у нас така програма є, є певні кошти, але не скрізь вистачає готовності від місцевої влади співфінансувати з міністерством. Тому ви можете пишатися тим містом, яке ви обрали для проживання», – сказала Оксана Коляда.

«Коли почалася війна, я дуже добре пам’ятаю, як люди з зони проведення АТО почали їхати в Житомир. Багато хто брав із собою тільки найнеобхідніше, і треба було терміново приймати рішення, куди їх влаштувати. Люди розраховували, що вони приїдуть на тиждень-два. Але все затягнулося, і ми зрозуміли, що потрібно людей розселяти. Нікому не відмовили. Завдяки програмі ми змогли придбати 6 квартир. Попереду ще багато роботи. Ми готові розглядати й інші програми і співпрацювати у цьому напрямку», – повідомив міський голова Сергій Сухомлин.

Квартири були придбані за системою співфінансування з державного та міського бюджетів. “Завдяки Програмі, яка була прийнята на державному та місцевому рівнях, синергії між громадськістю, міською радою та Міністерством, ми на сьогодні маємо 6 кватрир і позитивні кроки на зустріч інтеграції внутрішньо переміщених осіб в громаду.

Під час отримання ключів з ордерами в залі ми спостерігаємо сльози радощів серед переселенців Житомира при тому, що ці квартири не будуть їх власністю. І нехай ці невеликі дії будуть поштовхом до подовження фінансування Програми та впровадження комплексу програм забезпечення житлом ВПО та учасників АТО в місті, в регіонах, країні, – зазначила голова ГО”Мир на долоні” Ірина Гладка.

One thought on “У ЖИТОМИРІ СІМ’ЯМ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ВРУЧИЛИ КЛЮЧІ ВІД КВАРТИР

Comments are closed.