Головна > Все новости > У Житомирі прокуратура відкрила кримінальну справу щодо смерті пацієнтки, хворої на коронавірус

У Житомирі прокуратура відкрила кримінальну справу щодо смерті пацієнтки, хворої на коронавірус

У Житомирі місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо неналежного виконання медичними працівниками службових обов’язків під час лікування хворого на коронавірус пацієнта.

Про це 10 Житомир.info повідомила Житомирська місцева прокуратура.

Зазначено, що у середу, 10 червня, Житомирською місцевою прокуратурою внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про неналежне виконання медичними працівниками своїх професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки для хворого (ч.1 ст. 140 КК України). Наразі кримінальне провадження скеровано до Житомирського відділу поліції для проведення досудового розслідування.

«Житомирською місцевою прокуратурою, у ході опрацювання інформації, розміщеної на місцевому інтернет-сайті, встановлено в діях медичних працівників одного із медичних закладів ймовірне неналежне виконання своїх професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки, а саме, смерть пацієнтки», – йдеться у повідомленні.

За попередньою інформацією, у пацієнтки, яка лікувалася у медичному закладі, проведеними лабораторними дослідженнями отримано позитивний результат на захворювання COVID-19. Незважаючи на це, пацієнтку було виписано із лікарні. Однак стан хворої погіршився та жінка померла.

У ході досудового розслідування кримінального провадження будуть встановлені обставини та причини, що призвели до таких наслідків.

Перший заступник керівника Житомирської місцевої прокуратури Віктор Толочко підтвердив, що розслідування почали після публікації Житомир.info. про смерть пацієнтки в міській лікарні №2.

Нагадаємо, станом на ранок 10 червня у Житомирі зафіксований другий летальний випадок від коронавірусу (17-й в області). Як з’ясувалося, 51-річна пацієнтка перебувала на лікуванні в нейрохірургічному відділенні обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського, де 3 червня їй зробили ПЛР-тест на COVID-19: результат виявився позитивним, проте, за інформацією УОЗ міської ради, 5 червня пацієнтка була виписана з обласної клінічної лікарні. Жінці стало гірше пізно ввечері цього ж дня, її госпіталізували до неврологічного відділення міської лікарні №2, 7 червня вдень вона померла.

Як повідомляв Житомир.infoперший летальний випадок від COVID-19 зафіксували у Житомирі ввечері 5 червня: від коронавірусу в лікарні №1 померла 69-річна жінка, яку госпіталізували до інфекційного відділення 24 травня й упродовж 5 днів вона перебувала на апараті штучної вентиляції легень.

Житомир.info