Головна > Все новости > У Житомирі нагородили переможців V Міжнародної хореографічної асамблеї, в якій взяли участь понад 800 учасників

У Житомирі нагородили переможців V Міжнародної хореографічної асамблеї, в якій взяли участь понад 800 учасників

Гала-концерт ювілейної V Міжнародної хореографічної асамблеї імені Н. Скорульської-2019, який проходив 9 листопада у Житомирському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги, зібрав повну глядацьку залу.

На цьогорічну асамблею завітало понад 800 танцюристів. Учасники продемонстрували свою майстерність у різних балетних стилях танцю.

Нагороди для переможців незмінні: гран-прі Наталії Скорульської, Катерини Кухар, Олександра Стоянова, а також Кубок мера та кубок мецената.

Директорка Міжнародної хореографічної асамблеї ім. Н. Скорульської Інна Бурдейна зазначила, що для суддів обирати переможців було надто складно.

«У нас сьогодні дуже високий рівень учасників у всіх номінаціях: це і класичний танець, і модерн, а особливо народна хореографія. Кращі колективи Білорусі, Македонії, Польщі, Грузії, які привезли свої роботи та колорити своїх країн. Тому було нелегко визначити кому, які місця. Адже кількість балів дуже висока у багатьох і як їх відмітити. Понад 800 учасників п’яти країн нас дуже приємно вразили», – розповідає директорка Міжнародної хореографічної асамблеї ім. Н. Скорульської Інна Бурдейна.

Майстерність учасників V Міжнародної асамблеї відзначила й прима-балерина Національної опери України Катерина Кухар.

«Вкотре прийшовши на асамблею, хочу відзначити, що цього року були дійсно якісні виступи дітей, чому я дуже зраділа. Маленькі діти п’яти років, які виступали в класиці. Я подумала, що балет знову стає популярним, і що у нашого українського балету є майбутнє», – зазначила прима-балерина Національної опери України Катерина Кухар.

Нагадаємо, 8 листопада стартувала ювілейна Міжнародна хореографічна асамблея ім. Скорульської.