Головна > Все новости > У Житомирі хочуть встановити меморіальні дошки двом загиблим АТОвцям з 72-ї бригади та в’язню Майданека

У Житомирі хочуть встановити меморіальні дошки двом загиблим АТОвцям з 72-ї бригади та в’язню Майданека

У Житомирі на фасадах школи та коледжу збираються встановити меморіальні дошки двом загиблим в АТО бійцям 72-ї механізованої бригади Ігорю Гончаренку та Віталію Циборі. Також планують встановити меморіальну дошку Францу Бржезицькому на фасаді будинку на Новому бульварі, 7, де він проживав.

Відповідні проєкти рішень виконавчого комітету опубліковані 7 листопада на сайті Житомирської мерії.

Про намір встановити меморіальну дошку Гончаренку Ігорю Андрійовичу, військовослужбовцю 72-ї Окремої механізованої бригади імені «Чорних запорожців» ЗСУ, який загинув під час ворожого обстрілу позицій бригади поблизу Зайцеве Донецької області, на фасаді Житомирської спеціалізованої школи №20 по вулиці Східній, 65, клопотала Станишівська ОТГ.

Ще одному бійцю цієї ж бригади – Віталію Вікторовичу Циборі, який загинув під час виконання бойового завдання поблизу Панченкове Луганської області, планують встановити меморіальну дошку на фасаді будівлі Житомирського технологічного коледжу по вулиці Небесної сотні, 37.

Ще в одному проєкті рішення виконкому йде мова про надання згоди ГО «Студентський польський клуб» на встановлення меморіальної дошки Францу Карловичу Бржезицькому на фасаді житлового будинку на Новому бульварі, 7, де він проживав.

Нагадаємо, Франц Карлович Бржезицький – останній в’язень концтабору Майданек – помер у Житомирі в серпні 2017 року у віці 92 років.