Головна > Все новости > У Житомирі хочуть послабити карантин та достроково відкрити ресторани та заклади громадського харчування для відвідувачів

У Житомирі хочуть послабити карантин та достроково відкрити ресторани та заклади громадського харчування для відвідувачів

У Житомирі 29 травня відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ і НС, де вирішили звернутись до регіональної комісії та Кабінету Міністрів України щодо надання дозволу на дострокове відкриття закладів ресторанного господарства та громадського харчування для обслуговування відвідувачів.

Про це повідомляють на сайті Житомирської міської ради.

«Одним із питань порядку денного було відновлення роботи підприємств, пов’язаних з обслуговуванням населення на території Житомирської міської ОТГ. Дане питання було розглянуто комісією після інформування в.о. начальника управління охорони здоровя Ірини Шкап щодо ситуації про стан захворюваності на коронавірусну інфекцію. Вона зазначила, що інцидентність у м. Житомирі складає 8,2 на 100 тис. нас.,завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженими випадками COVID-19, складає 32,5%, а охоплення тестуванням по Житомирській області становить 20,1 на 100 тис населення. Враховуючи викладене присутні вирішили звернутись до регіональної комісії та Кабінету Міністрів України щодо надання дозволу на дострокове відкриття закладів ресторанного господарства та громадського харчування для обслуговування відвідувачів за умови дотримання протиепідемічних заходів», – йдеться у повідомленні.

Також члени комісії розглянули ситуацію, що склалась в Богунській районній раді, де збільшилась кількості людей пенсійного віку зі зверненнями. Також присутні заслухали доповідь представників районної ради та обговорили механізм дій у даній ситуації. Було вирішено напрацювати шляхи мінімізації спілкування працівників та відвідувачів. Провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами щодо отримання послуг онлайн.