Головна > Все новости > Ціни на квітковому базарі у Житомирі перед 8 березня

Ціни на квітковому базарі у Житомирі перед 8 березня

Троянди, тюльпани, іриси, хризантеми та навіть «котики» пропонують на квітковому базарі. До 8 березня лишається ще тиждень, а квіткарі вже напоготові.

Які квіти та за яку ціну пропонують продавчині дізнавалася журналіст Житомир.info.

Найпопулярніша у цю пору квітка – тюльпан. Продавчині запевняють: ціни бюджетні.

«Один тюльпан – 20 гривень, дуже така ціна бюджетна у порівнянні з тим, які зараз ціни, що підскочили на продукти, на все. Троянда – 20-25 гривень, хризантема – 35», – говорить квіткарка Інна.

Придбати букет можна й за 100 грн – переконує квіткарі. Пропонують квіти у кошику: до такої композиції входять хризантема, орхідея та нині модна гіпсофіла.

«Є за 100 грн, 150 грн 200 грн. Є «котики» за 50 грн та за 30 грн. Кожен (обирає) те що треба, ми трохи уступаємося. Людина на яку суму захоче, якщо що сподобалося – ми пропонуємо», – розповідає продавчиня Оксана.

Щодо троянд, то ціни починаються від 20 гривень. Кольорів безліч: жовті, червоні, фіолетові, ба навіть чорні. Ціна на збірні букети – 150-300 гривень, в залежності від різновиду квітів. А ось від обгортки цього року люди все більше відмовляються.

«Знаєте, більше подобаються без нічого, людям більше до вподоби, коли краще видно всю квіточку. Вартість залежить від довжини квітки і все, більш нічого. Є за 50 гривень – це метрові чи 1,10 метра, є по 30 грн, є ось червоні за 25 грн, є різні. Збірний букет є за 300 грн, можу запропонувати за 250 грн, 150 грн. На різні гроші можна купити різні букети. Популярні весняні квіти – це тюльпани», – ділиться квіткарка Оксана.

Пропонують й квіти в горщиках: крокуси – 60 грн, гіацинти – 40 грн.

На останок продавчині зазначили, що головне не кількість квітів, а з яким настроєм ви їх даруєте.

Нагадаємо, «з метою задоволення потреби мешканців міста живими квітами на час святкування Міжнародного жіночого дня – 8 березня» інспекції з благоустрою збираються доручити організувати в Житомирі тимчасові майданчики для торгівлі живими квітами з 1 по 12 березня 2019 року з 08.00 до 21.00 за адресами: вулиця Велика Бердичівська, 71 (ріг вулиць Великої Бердичівської та Довженка); проспект Миру, 8, 10, 37; вулиця Покровська, 96; вулиця Вітрука, 13, 45; вулиця Київська, 89; площа Перемоги, 10; вулиця Бориса Лятошинського, 15.

Житомир.info