Головна > Все новости > Шість відкритих дискусій про соціальну згуртованість ВПО, літніх людей, ЛГБТКІ, людей з інвалідністю та ромів

Шість відкритих дискусій про соціальну згуртованість ВПО, літніх людей, ЛГБТКІ, людей з інвалідністю та ромів

Шість відкритих дискусій про соціальну згуртованість ВПО, літніх людей, ЛГБТКІ, людей з інвалідністю та ромів вже наступного тижня з 2️⃣7️⃣ жовтня по 2️⃣9️⃣ жовтня!

Що це і для кого?

Публічний онлайн захід, який складається із шести віртуальних обговорень, об’єднаних спільною тематикою. Тривалість дискусій до 2 годин, трансляція яких відбуватиметься на різних цифрових платформах – YouTube, Facebook та інформаційних сайтах.

До обговорення запрошуються громадські активісти, люди з підконтрольних уряду України територій Донецької та Луганської областей та інших регіонів України, зацікавлені у запропонованих до обговорення темах.

Більше 2️⃣0️⃣ спікерів/експертів ділитимуться власним практичним досвідом та вестимуть предметні дискусії навколо ключових проблем та загроз, які виникають у впровадженні ініціатив по захисту прав та інтересів ВПО, особливо жінок, молоді та літніх людей, ЛГБТКІ, ромів, а саме:

2️⃣7️⃣ жовтня🔹11:00-13:00
«Як забезпечити інклюзивний підхід не у декларації, а на ділі»🔹14:00-16:00
«Адвокація інтересів різних груп в умовах карантину та близькості до лінії зіткнення»

2️⃣8️⃣ жовтня🔹11:00-13:00
«Якою може стати майбутня реінтеграція: наявні виклики та інструменти подолання»🔹14:00-16:00
«Дискримінація, як виклик соціальному згуртуванню: позитивні практики та підходи протидії їй»

2️⃣9️⃣ жовтня🔹11:00-13:00
«Ревіталізація урбаністичних просторів: як забезпечувати розвиток де-індустріалізованих території»🔹

15:00-16:00
«Інновації у роботі з молоддю: практичні рекомендації до застосування»Протягом трьох днів для вас модеруватимуть🎤 захід:

✅Максим Єлігулашвілі
✅Людмила Василенко

Беріть учать в заході, обирайте зручну платформу трансляції та поставте запитання спікерам!
Нарешті є нагода отримати відповідь в рамках актуальної тематики!❗Участь в онлайн дискусіях безкоштовна та потребує попередньої реєстрації за покликанням👉https://forms.gle/MuuGfVWz3MqNsDmD8

Захід організовано за сприяння Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

https://www.facebook.com/events/718033322389056/