Головна > Все новости > Реконструкцію Нового бульвару в Житомирі розпочнуть у 2020 році, а два інші проєкти «покладуть на полицю»

Реконструкцію Нового бульвару в Житомирі розпочнуть у 2020 році, а два інші проєкти «покладуть на полицю»

На черговій сесії Житомирської міської ради 18 червня депутати затвердили проєкт-переможець конкурсу на кращий проєкт Громадського бюджету. «За» проголосували 27 депутатів. Під час обговорення цього проєкту рішення виникла жвава дискусія, але врешті-решт проєкт реконструкції Нового бульвару підтримали більшістю голосів.

«Сьогодні ми визначили пріоритет: робимо Новий бульвар. Інші два проєкти, «Жовтень» і Водонапірна вежа, поки що лежатимуть на полиці, допоки ми не знайдемо фінансування. На сьогодні я його поки не бачу, але якщо будуть якісь додаткові надходження – ми знову зможемо повернутись до цього питання. На сьогодні, ми ще не розуміємо остаточної вартості Нового бульвару, якою вона буде, бо проєкт тільки дороблюється до кінця. Він ще має пройти експертизу і лише після цього ми побачимо із вами кінцеву суму того проєкту. Я впевнений, що 18 мільйонів точно не вистачить, можливо, потрібно буде ще додавати кошти. Потрібно спочатку закінчити один великий об’єкт, а потім перейти до іншого об’єкту», – розповідає депутат міської ради, радник мера Олександр Черняхович.

За його словами, остаточних термінів реалізації проєкту в муніципалітеті немає.

«Ми маємо бажання розпочати вже в цьому році, але проєкт має пройти експертизу, потім ми будемо проводити тендер на ці роботи, які будуть. Якщо тендер відбудеться, то це місяць часу, якщо будуть якісь причини і він не відбудеться, то може бути й довше. Зараз складно щось сказати, але чим раніше ми почнемо, тим раніше ми зможемо його реалізувати. Відкладати проєкт на якийсь час в нас точно немає наміру. Немає також і наміру закінчити його до якоїсь дати. Треба зробити якісно і добре, щоб всі житомиряни могли ним користуватись», – каже депутат.

Не обійшлось і без казусів під час голосування за проєкт-переможець: на відеотрансляції видно, як Олександр Черняхович натискає кнопку на місці свого колеги-депутата Юрія Мойсеєва.

«Скажу так – оскільки в залі почалась політика і були такі застереження, що можуть це питання не проголосувати, то скажу відверто, була моя спроба натиснути кнопку. Я думаю, що я не натис, але, можливо й натис», – так Олександр Черняхович прокоментував своє «кнопкодавство».