Головна > Все новости > Разом проти насильства: ГО “Мир на долоні” та УВКБ ООН провели у Житомирі навчальний семінар

Разом проти насильства: ГО “Мир на долоні” та УВКБ ООН провели у Житомирі навчальний семінар

28 листопада у приміщенні GIZвідбувся практично-теоретичний семінар з питань запобігання домомашнього насилля та насилля за ознакою статі.

Що таке ґендерно зумовлене насильство? Які є види домашнього насильства? Де шукати захисту постраждалим від насильства? Про це та інше розповіли присутнім радниця з правових питань УВКБ ООН Віра Шелест та помічниця з правових питань УВКБ ООН Лариса Радченко.

У заході взяли участь представники різних державних органів влади та місцевих організацій: Управління поліції охорони в Житомирській області, Управління превентивної діяльності, Державна служба надзвичайних ситуацій, Безоплатна правова допомога, адвокатка та членкиня організації Юрфем, Центр соціальних служб дітей та молоді, служба у справах дітей Житомирської ОДА, журналістам. Окрема подяка працівникам компанії GIZ за надання приміщення. Вони усі небайдужі до теми запобігання насильству та сприяють створенню безпечного простору у громаді.

Учасники семінару навчились ідентифікувати різні форми домашнього насильства, усвідомили важливість нульової толерантності до проявів різних форм насильства.

План семінару-тренінгу включав практичну роботу учасників в групах та обмін досвідом. Лише об’єднавши зусилля ми зможемо змінити ситуацію на краще.