Головна > Все новости > Представник Уповноваженого в північних областях провів робочу зустріч з громадськими організаціями Житомирщини

Представник Уповноваженого в північних областях провів робочу зустріч з громадськими організаціями Житомирщини

29 січня 2020 року голова ГО “Мир на долоні” Ірина Гладка спільно з іншими неурядовими організаціями Житомирської області зустрілися із Представником Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в півничних областях Ігорем Гуріним.

Нами було порушено питання щодо висвітлення проблеми стигми і зневіри серед людей в можливість вирішувати громадянами свої права та інтереси в громаді та в державі. Обговорили шляхи їх подолання.
Багато видавництв сіють паніку серед мешканців міста з метою дистабілізації суспільно-політичної ситуації, зокрема це стосується внутрішньо переміщених осіб і учасників бойових дій. Один з прикладів на сьогодні, це преподнесена інформація виданням Житомир.life, а саме заголовком. І це необхідно зупиняти, про що зазначемо в наступному пості нашої Організації.
Вирішили спільно діяти в даному напрямку.

#МирНаДолоні

____________

У регіональному представництві Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Житомирській області відбулася робоча зустріч представника Уповноваженого в північних областях Ігоря Гуріна з керівниками громадських організацій Житомирської області: Оленою Коваленко ГО «Правозахисна організація «Громадське суспільство майбутнього», Іриною Гладкою ГО «Союз переселенців Мир на долоні», Олексієм Котвицьким ГО «Перспектива», Юлією Огороднійчук ГО «Альфа Формат», Іриною Новожиловою Асоціація професійних журналістів та рекламістів Житомирщини.

Під час заходу були обговорені напрями діяльності громадських організацій та розширення співпраці з представниками офісу. Представник Уповноваженого Ігор Гурін наголосив на необхідності інформування населення про діяльність представництва в регіонах та поглибленні співпраці з представниками громадськості.

Підсумком зустрічі стала домовленість про підтримку та участь представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на Житомирщині в реалізації спільних проектів.