Головна > Все новости > Півсотні спортсменів змагались на чемпіонаті з кросфіту серед команд ДШВ в центрі Житомира

Півсотні спортсменів змагались на чемпіонаті з кросфіту серед команд ДШВ в центрі Житомира

12 жовтня в центрі Житомира на вулиці Михайлівській відбувся чемпіонат із кросфіту серед команд десантно-штурмових бригад Збройних сил України. Участь у чемпіонаті взяли команди п’яти бригад ДШВ, команда 199-го навчального центру та Житомирського військового інституту. Окрім того, участь в чемпіонаті взяли також і ще три команди спортивних клубів міста.

«Сьогодні відбувається, я вважаю, безпрецедентна подія – вперше на вулиці Михайлівській ми проводимо чемпіонат України з кросфіту серед десантно-штурмових військ Збройних сил України. Це була ініціатива 95-ї бригади, вони так само беруть участь у всеукраїнських етапах. Вони звернулись до нас і ми спільними зусиллями організували саме на Михайлівській, бо дуже хотілось показати наскільки сильні наші військові, наскільки вони спритні і наскільки неймовірною є наша армія», – розповідає начальниця управління у справах сім’ї молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук.

Окрім фізичної підготовки в ході змагань спортсмени також демонструють і високі морально-вольові якості, адже комплекси вправ атлети іноді виконують на межі своїх можливостей.

«Сьогодні ми проводимо цей чемпіонат вже втретє. Проводимо його вже втретє на базі 95-ї бригади, яка була переможцем в минулому році. Змагається п’ять бригад наших десантників та навчальний центр. Також беруть участь і 4 цивільних команди. Дуже складні вправи, дуже великі навантаження, всі тримаються. Тут потрібно проявляти не тільки фізичні якості, але й морально-психологічні. Потрібно дуже багато зусиль докладати і дуже багато терпіти. Ну, а переможе найкращий», – розповів начальник з фізичної підготовки та спорту ДШВ ЗСУ Андрій Палагін.

«Кросфіт – це дуже складний вид спорту. Якщо хочеш привести своє тіло в порядок, то ось як раз потрібен кросфіт. Я на собі це спробував. Буквально три місяці занять – і ти абсолютно інша людина. Цей вид спорту дає навантаження на абсолютно різні види м’язів, тренує витривалість, тренує все тіло, це класно. І в цьому році на Покрову десантники не просто показують свою стройову підготовку, а вони показують наскільки вони фізично сильні. І класно, що це проходить в центрі міста, тому що це приклад для житомирян та приклад для дітей. Діти, які проходять, бачать цих сильних чоловіків, і вони теж, напевно, задають питання батькам, а ті їх ведуть в спортивні зали. Спорт розвивається і для нас дуже важливо, щоб кожен захід на День міста, на Покрову супроводжувався спортивним змаганням. Це дає поштовх розвитку міста, це здоров’я людей, це енергія, яка викидається не просто в негатив, а це енергія, якою люди тренують свій мозок, своє тіло і змінюють все навколо себе», – переконаний Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Згодом на своїй сторінці у соцмережі Сергій Сухомлин опублікував фото з нагородження переможців та привітав 95 окрему десантно-штурмову бригаду Збройних Сил України з перемогою у всеукраїнському чемпіонаті з кросфіту серед десантно-штурмових військ, а команду LIME fitness — з-поміж спортивних клубів міста.