Головна > Все новости > Підсумки року ГО “СП”Мир на долоні”

Підсумки року ГО “СП”Мир на долоні”

28 грудня члени ГО “СП”Мир на долоні” зібралися в Центрі освіти та творчого розвитку “Джинджер”.

Напередодні новорічних свят підбиваємо підсумки року.

Для ГО “Мир на долоні” він був насичений. Ми ставили перед собою амбітні цілі і досягали результатів. Наші креативні ідеї оцінили і ми стали переможцями грантової програми по створенню соціального підприємництва. За свою благодійну роботи ми отримали відзнаки від Асоціації Благодійників України в номанаціях :”Регіональна благодійність” і “Благодійна акція року”. Також були відзначені нагородою за Найкращу Місцеву громадську ініціативу України в номінації “Соціальної згуртованості і роботі з молоддю”.
Організація продовжує працювати і над вирішенням проблем внутрішньо переміщених осіб, зокрема в Житомирі. Вперше в Україні нам вдалось довести місцевій владі, що потрібно приймати житлові програми для переселенців. За програмою надання субвенцій з державного бюджета місцевим бюджетам на придбання житла для тимчасового проживання були придбані перші 6(шість) квартир до житлового фонду міста. ГО “Мир на долоні” до свого триріччя створило веб-сайт організації www.nadoloni.org.

Звичайно були і труднощі. Та ми приймаємо їх як досвід. І соціальному підприємству в місті бути, ми вже визначили наступні наші кроки.
Дякуємо усім за командну роботу. Разом ми сила, яка здатна творити дива і реалізовувати найамбітніші плани.
І ще слова подяки ми хочемо сказати всім нашим партнерам, друзям, колегам, органам місцевого самоврядування та облдержадміністрації, депутатам ВРУ, обласним й місцевим, Міністерству у справах ветеранів , тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осію України, Держмолодьжитлу, “Альянсу ГО ВПО України”, та багато інш.

З наступаючими всіх святами! Миру, щастя та добробуту кожному!
До речі: Зустріч відбулася в теплому i дружньому колі
з іграми й конкурсами та подарунками. Дякуємо “Координаційний Центр Допомоги” за підтримку. Скорішого одуження тим, хто не долучився, і шкода, в кого не вийшло приєднатися до команди!

#Мир_на_долоні