Головна > Все новости > Підозра на коронавірус у ще одного хворого з Житомирської області не підтвердилась

Підозра на коронавірус у ще одного хворого з Житомирської області не підтвердилась

У жителя Андрушівки Житомирської області, якого перевіряли на ознаки захворювання на коронавірус, діагноз не підтвердився.

Про це ввечері 14 березня повідомили на сайті Житомирського обласного лабораторного центру.

«За результатами вірусологічних досліджень підозра на COVID-19 у хворого з м.Андрушівка НЕ ПІДТВЕРДИЛАСЬ», – йдеться у повідомленні.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив і голова Житомирської ОДА.

«Усі необхідні тести проведені — ми готові сказати результат. Для того, щоб переконатися, що результати тестів вірні, тривала повторна перевірка у Житомирському обласному лабораторному центрі МОЗ. Маємо таку підтверджену інформацію: в обох пацієнтів у Бердичеві та Андрушівці шляхом полімеразної ланцюгової реакції, лабораторно не підтверджено вірусної інфекції грипу та парагрипу. Водночас, маємо позитивні новини. Після довготривалого аналізу, у жителів Бердичівського і Андрушівського районів не виявлено уханський коронавірус COVID-19. У першого знайдено РНК риновірусу, тобто ГРВІ, у другого – двустороння пневмонія. Стан обох пацієнтів стабільний, вони перебувають під ретельним контролем лікарів. На даний момент ускладнень не спостерігається», – написав Бунечко.