Головна > Все новости > Об’єднані Житомиром

Об’єднані Житомиром

Так можна сказати про велику родину громадської організації “Мир на долоні”.

А починалось все з ініціативи однієї маленької, та дуже активної жінки Ірини Гладкої. Саме вона вирішила об’єднати тих, хто через війну на сході України та окупацію Криму був змушений кинути все та шукати прихисток у Житомирі.

Сьогодні ГО ” Мир на долоні” святкує свій третій день народження. 🎂
За цей час нам вдалося продемонструвати, що ми крута та креативна команда. Ми проводили майстер класи, виставки, толоку, квест , благодійні ярмарки, тренінги, круглі столи, концерт. Завдяки своїм активностям знайшли багато друзів житомирян, які підтримували наші ідеї та раділи нашим успіхами. Наша робота неодноразово відначалася Асоціацією Благодійників України, отримали нагороду за Найкращу місцеву Громадську ініціативу та багато іншого.

Та окрім творчих ініціатив ми продовжували відстоювати свої порушені права. Брали участь в численних адвокаційних кампаніях, флешмобах тощо. А однією з найбільших наших перемог стало прийняття на місцевому рівні програми для придбання соціальних квартир для внутрішньо переміщених осіб. Шість квартир, які незабаром будуть придбані ,не вирішують житлову проблему для багатьох. Але це важливий для нас досвід.

Зараз ми активно працюємо над створенням соціального підприємства. У нас ще багато планів.
Головне, ми побачили, що об’єднавшись, зможемо зробити набагато більше; що разом-ми Сила, яка здатна змінювати світ навколо!

МИР НА ДОЛОНІ 
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ💐

Заст Голови ГО
Гончарова Дарья