Головна > Все новости > Новий директор житомирської гімназії №23 розповів, чи звільнятиме працівників

Новий директор житомирської гімназії №23 розповів, чи звільнятиме працівників

Новопризначений директор житомирської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов поки не збирається змінювати колектив закладу.

Про це він розповів 22 листопада у прямому ефірі програми «Діалоги на Житомир.info».

«Зараз складно казати про якісь кадрові рішення, бо наразі у мене бачень кадрових змін немає. Що буде далі? Я ж не можу впливати на людей. Я буду надавати їм усі можливі інструменти, буду сприяти усіма можливими методами, але я не можу гарантувати, що усім це сподобається і усі залишаться при своїх посадах і думках. Тому, це більше залежить не від мене. Поки звільняти нікого не планую», – розповів Ігор Баранов.

Ефір з новим директором гімназії №23 дивіться тут.

Нагадаємо, новий керівник житомирської гімназії №23 переконаний, що директор не повинен бути «грозою».

Як повідомляв Житомир.info, вчителя інформатики Ігоря Баранова 5 листопада конкурсна комісія визнала переможцем конкурсу на посаду директора Житомирської міської гуманітарної гімназії №23 ім. Очерета. За результатами конкурсу, він отримав найвищий бал – 34,5 і лише на 0,13 бала обійшов конкурентку – Наталію Андрійчук. Її підсумковий бал склав 34,37 бала. Третім у рейтингу став Юрій Черняк, який у підсумку набрав 30,94 бала. Боротьба за посаду директора була напруженою.

Житомир.info