Головна > Все новости > Наша мета: створення Нетворкінг- Кафе для соціальної згуртованості громадян

Наша мета: створення Нетворкінг- Кафе для соціальної згуртованості громадян

А знаєте скільки часу шукали приміщення під соціальне підприємство Urban Spaсe в Івано-Франківську та в Києві? Скільки часу зайняло набір співзасновників для запуску громадських ресторанів?

Загальний термін підготовки до відкриття Urban Space 500 в Києві склав понад 2 роки !!!
В проекті 500 співзасновників, які внесли по $1000 для відкриття локації. Вони не повернуть свої заощадження та не будуть отримувати прибуток. Организації-засновники називають це спробою згуртувати київську громаду і підштовхнути до розвитку громадянського суспільства.

ГО “Мир на долоні”в Житомирі веде активну роботу з пошуку приміщення, навчання команди для запуску соціального підприємства в місті і залучення зацікавлених осіб/підприємств до співпраці.
Ми маємо невелику суму коштів для створення “Нетворкінг-Кафе”, в нас є”золоті руки”, чудовий бізнес-план, крута ідея і велике прагнення втілити в життя унікальний проект!

Запрошуємо всіх зацікавлених приєднатися до нашої команди та підтримати соціальне підприємство “Нетворкінг-Кафе”!

Ми ще шукаємо приміщення на пільгових умовах, бо комерційні пропозиції нас лякають, оренда плата яких захмарна для Житомира. (Це ж скільки заробляли гральні заклади в місті щоб сплачувати таку ціну за приміщення?((( -фото оголошення додається)

Наша мета: створення Нетворкінг- Кафе для соціальної згуртованості громадян, де будуть працевлаштовані незахищені верстви населення і частка прибутку направлятиметься на користь громади!

Зі святом всіх!❤

#МирНаДолоні
#СоціальнеПідприємство
#ЖитомирНадихає
#РозбудоваМируПочинаєтьсязНас