Головна > Все новости > На Житомирщині відбувся другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД

На Житомирщині відбувся другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД

11 червня у Житомирі відбувся другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Засідання конкурсної комісії пройшло на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.

Очолив конкурсну комісію директор Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області Олександр Гербеда. Нагадаємо, що перший етап конкурсу пройшов без персональної участі адвокатів. Конкурсна комісія розглянула документи адвокатів та оцінила за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосування до них дисциплінарних стягнень, а також результати проходження дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги».

Участь у другому етапі конкурсу взяли 29 кандидатів.

  • На жаль, з 17 березня через запровадження карантину, було призупинено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. І лише 9 червня конкурс відновлено, – наголосив директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда.

На другому етапі конкурсу комісія провела індивідуальні співбесіди з адвокатами. Конкурсна комісія оцінювала адвокатів за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги .

До 2 липня дані про відібраних за результатами конкурсу адвокатів будуть внесені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. Результати конкурсу будуть оприлюднені до 3 липня 2020 року.

Довідково:

Голова: Гербеда Олександр Йосифович – директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області;

Секретар: Вовнюк Олена Валентинівна – начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення та розвитку інфраструктури Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.

Присутні члени комісії:

  1. Залізнюк Валентин Валентинович – заступник начальника міжрегіонального управління у Житомирській області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Хмельницький);
  2. Прокопчук Валерій Олексійович – голова Ради адвокатів Житомирської області;
  3. Радушинська Наталія Вацлавівна – голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Житомирської області;
  4. Гладка Ірина Володимирівна – голова Громадської організації «Мир на долоні»;
  5. Гончарова Дар’я Володимирівна – член Громадської організації «Україна без тортур».