Головна > Все новости > На святкування Великодня на житомирській Михайлівській збираються витратити близько 320 тис. грн

На святкування Великодня на житомирській Михайлівській збираються витратити близько 320 тис. грн

Святкові заходи до великодніх свят відбудуться на вулиці Михайлівській у Житомирі з 11 по 27 квітня. На писанки, інсталяції, стрічки та фотозони планують витратити близько 320 тис. грн.

Про це йдеться у тендерній документації, що додається до оголошення про проведення закупівлі послуг з організації та проведення заходу «Великдень у Житомирі», яке опублікували на ресурсі ProZorro 6 березня.

У документації передбачається, зокрема, організація фестивалю «Учнівська писанка», для проведення якого використають писанки минулих років та придбають 100 нових пінопластових заготовок, які розфарбують акрилом. Також планують провести фестиваль-конкурс «Авторська писанка», під час якого професійні художники та митці міста розфарбують 50-сантиметрові писанки. Ці роботи будуть виставлені на спеціальних тумбах. За результатами цього конкурсу оберуть три найкращі писанки, автори яких отримають дипломи та подарункові сертифікати на відвідування творчих місць та музеїв. Крім того, на Михайлівській встановлять велику триметрову писанку.

Також упродовж двох великодніх тижнів на Михайлівській будуть облаштовані тематичні фотозони: місток, арка, кошик, віз, інсталяції «Етно-музею», «Вербного букету» та «Писанковий сад» з деревом, гілки якого прикрасять сотнями маленьких писанок, а під цим деревом розмістять садові фігурки їжачка, білочки, кролика, кізоньки, курочки з курчатами, зайчика.

У Великодню неділю 19 квітня на Михайлівській планується музично-розважальна програма, за участю місцевих гуртів.

Крім того, упродовж святкових днів на пішохідній вулиці Житомира проводитимуть різноманітні майстер-класи з писанкарства, виготовлення ляльки-мотанки, вербних букетів тощо.

Очікувана вартість закупівлі послуг з організації свята – 320 тис. грн. Пропозиції приймаються до 24 березня.

У минулому 2019 році свято «Великдень у Житомирі» за 190 тис. грн організовував місцевий підприємець Руслан Сидорець.

Нагадаємо, в ніч на 7 березня у дворі багатоповерхівки по вулиці Чуднівській згоріли два автомобілі, один з яких – Рендж Ровер начальниці управління культури Житомирської міськради Ілони Колодій, яку призначили на цю посаду місяць тому – 5 лютого 2020 року.

Як повідомляв Житомир.info, 29 лютого та 1 березня 2020 у житомирському гідропарку «Залицяннями до весни» святкували Масляну. Фоторепортаж з першого дня народних гулянь тут.

Житомир.info