Головна > Все новости > На карті епідемічного зонування Коростень і два райони Житомирської області стали «помаранчевими»

На карті епідемічного зонування Коростень і два райони Житомирської області стали «помаранчевими»

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 27 серпня було оновлено рівні епіднебезпеки поширення коронавірусу. У Житомирській області місто Коростень, Коростенський та Житомирський райони стали «помаранчевими», ще три міста та 11 районів області – «жовті», решта – «зелені».

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

«Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. З 00 годин 00 хвилин 31 серпня (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування», – зазначив міністр і перерахував територіально-адміністративні одиниці України, які віднесені до червоної, помаранчевої та жовтої зон.

Зокрема, у Житомирській області:

до помаранчевої зони потрапили місто Коростень, Житомирський та Коростенський райони;

до жовтої зони потрапили міста Житомир, Бердичів та Новоград-Волинський, а також Андрушівський, Бердичівський, Брусилівський, Ємільчинський, Лугинський, Овруцький, Попільнянський, Пулинський, Романівський, Черняхівський та Чуднівський райони.

«Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів», – додав Олег Немчінов.

Центр громадського здоров’я оновив карту рівнів епідемічної небезпеки на територіях, визначених рішенням Державної комісії з ТЕБ та НС від 27 серпня 2020 року № 26, набирають чинності з 00.00 годин 31 серпня 2020 року