Головна > Все новости > Коли відновлять роботу дитячі розважальні центри

Коли відновлять роботу дитячі розважальні центри

Дитячі розважальні центри та ігрові зони в торгових центрах у Житомирі відкриють після чергового етапу послаблення карантину. Поки у місцевої влади в пріоритеті відкрити школи з 1 вересня.

Про це Сергій Сухомлин розповів в прямому ефірі на своїй сторінці у Facebook, відповідаючи на питання житомирян.

«У мене ще немає відповіді на це питання. Ми всі втомилися від карантину. Але є одне маленьке «але». Ми не можемо самі відкрити дитячі розважальні центри, бо рішення приймає Кабмін чи обласна комісія. Для нас головне зараз, щоб діти 1 вересня пішли в школу. Це важливіше, ніж відкриття отаких центрів розваг. Не дай Бог якийсь спалах по COVID і ми можемо потрапити в червону зону. Наприклад, садочки в місті Рівному відкрили декілька днів том, в Житомирі ж садочки запрацювали з 27 травня. І важливіше відкрити садочки і не потрапити в цю червону зону, і відкрити школи з 1 вересня. Треба трохи потерпіти і все відкриється. Я думаю, що протягом двох-трьох тижнів буде послаблення карантину і будуть відкриватися в тому числі і такі заклади», – зазначив Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, з 11 травня у Житомирі запрацювали заклади харчування, кафе та ресторани, але з обмеженнями і за умовою – обслуговування під відритим небом. В Україні з 22 травня запровадили другий етап виходу з карантину й почався так званий «адаптивний» карантин, який продовжили до 31 липня. Станом на 22 травня Житомирська область була готова до ІІ етапу виходу з карантину.29 травня відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ і НС, де вирішили звернутись до регіональної комісії та Кабінету Міністрів України щодо надання дозволу на дострокове відкриття закладів ресторанного господарства та громадського харчування для обслуговування відвідувачів. Але з 4 червня через збільшення кількості нових випадків COVID-19 готовність області до нових послаблень була скасована. Станом на ранок 24 червня вперше за тривалий час у Житомирській області всі показники відповідають критеріям для послаблення карантину.

Як повідомляв Житомир.info, 17 червня адаптивний карантин в Україні продовжили до 31 липня.Житомир.info