Головна > Все новости > Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо забезпечення додаткових соціальних гарантій на період карантину

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо забезпечення додаткових соціальних гарантій на період карантину

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо забезпечення додаткових соціальних гарантій на період карантину для фізичних осіб-підприємців, які мають дітей, та людей, які втратили роботу та зареєструвались у центрі зайнятості як безробітні.

Відповідно до постанови “Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми”, прийнятої на засіданні Уряду 22 квітня 2020 року, запроваджено виплату допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які належать до першої і другої групи платників єдиного податку та сплачували єдиний соціальний внесок, на період карантину та на один місяць після дати його відміни. Вона надаватиметься на кожну дитину до 10 річного віку у розмірі прожиткового мінімуму (для дітей віком до 6-ти років – 1 779 грн; для дітей віком від 6-ти до 10-ти років – 2 218 гривень).

Також змінено підхід до розрахунку сукупного доходу сім’ї при визначенні права на державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям для осіб, які під час карантину стали безробітними: до доходу не буде враховуватись отримана заробітна плата, а лише допомога по безробіттю.

Нагадуємо, що у разі виникнення будь-яких правових питань, ви можете розраховувати на підтримку УГСПЛ у Маріуполі. За юридичною допомогою звертайтеся за адресою приймальні у м. Маріуполі: пр. Луніна, 21, офіс 2 або за телефоном📞: +38 066 281 85 98

Правову допомогу приймальня #УГСПЛ надає за підтримки Програми USAID Ukraine – USAID Україна “Права людини в дії”