Головна > Все новости > Ірина Гладка: “Люди – це цінність нашої Держави”

Ірина Гладка: “Люди – це цінність нашої Держави”

Я, Гладка Ірина, громадянка України з активною життєвою позицією. Мешкаю сьомий рік в м. Житомир і надаю перевагу цінностям та пріоритетам, які базуються на інтересах людей! Люди – це цінність нашої Держави! І тому, в першу чергу, мене турбує якість життя кожного громадянина України, зокрема житомирянина. Мене турбує проблема міграції , відсутність доступного забезпечення житлом громадян, низьке стимулювання до самореалізації молоді, послаблена підтримка малого і середнього бізнесу, екологія тощо.

Я маю десятирічний досвід роботи в державній фінансовій установі Держмолодьжитла і є гарним власним прикладом зростання від економіста до керівника. Наша команда будувала державну політику в галузі забезпечення молоді житлом в Україні. Ми розробляли та впроваджували державні програми, вдосконалювали нормативні документи враховуючи децентралізацію та вносили зміни до законопроектів.

В 2016 році мною була офіційно створена громадська організація «Союз переселенців «Мир на долоні» в м. Житомир. До складу Організації входить близько 400 громадян, які взяли на себе відповідальність підтримувати не тільки один одного, а і допомагати незахищеним верствам населення в громаді та країні. За час своєї діяльності Організація здійснила багато успішних проектів задля соціальної згуртованості громадян, часткової інтеграції внутрішньо переміщених осіб в місцеву громаду та залучення молоді до активності.

Громадська організація постійно займається оздоровленням та розвитком дітей, захистом прав ВПО та учасників АТО, опікується питанням забезпечення житлом громадян України, комунікацією із місцевою владою та Урядом. Ми виступили партнерами, експертами та виконавцями частини проекту “Громадська експертиза діяльності органів виконавчої влади в Житомирській, Вінницькій, Волинській, Рівненській та Закарпатській областях». Завдяки моїм навичкам в громадському та державному секторах, мною спільно із партнерами з Громадської Ради при Міністерстві тимчасово окупованих територій України була організована адвокаційна кампанія в 60-ти містах країни щодо запуску і просуванню державної програми забезпечення житлом ВПО на місцевому рівні шляхом «поштовху знизу» та впливу на органи самоврядування. Одним з результатів даної кампанії та наполегливості нашої команди, стало прийняття зазначеної місцевої програми в Житомирі, створення відповідної комісії та придбання соціальних квартир місту за рахунок субвенцій з державного бюджету і міського бюджету.

Я є прихильницею ефективних планів і конкретних дій. Я виступаю за послідовність від слів до справ.

Я не буду давати нереальних обіцянок, щоб сподобатися вам сьогодні, і забути про них завтра.

Я хочу бути депутатом не над людьми, а поряд з ними. І доводжу це створенням соціального підприємства в Житомирі, яке працює від Людей для Людей! Я впевнена, що лише спільна та прозора співпраця принесе корисні результати для громади заради майбутнього наших дітей!

Разом з лідером Виктор Евдокимов

#Зе_Місцеві_Житомир
#Від_Людей_для_Людей
#Гладка_Ірина_6_округ_04