Головна > Все новости > Громадська організація «Союз переселенців Мир на долоні» долучились до Всеукраїнській акції “Інформаційна година”.

Громадська організація «Союз переселенців Мир на долоні» долучились до Всеукраїнській акції “Інформаційна година”.

Ми спільно з іншими учасниками акції висловили незгоду щодо скорочення мовлення суспільного в регіонах!
За словами працівників нова концепція, яку намагаються впровадити члени правління ПАТ НСТУ, передбачає залишити всього 1 год для ТБ і 1,5 год для радіо щоденного виробництва власного контенту. Цього вкрай недостатньо для висвітлення подій та процесів, які відбуваються в області.

🌳Сьогодні, ми прийшли підтримати працівників «UA:Житомир», бо розуміємо які ризики несе в собі скорочення власного контенту регіонального телебачення та радіо.

Регіональні новини цікаві мешканцям області не менше ніж всеукраїнські. Для нас це інформаційний майданчик де ми можемо розповісти мешканцям міста не лише про проблеми і порушення наших прав, а й розповісти історії нашого успіху.

Скоротити кількість годин власного контенту для регіональних філій суспільного це обмежити мешканців регіону у їх праві на доступ до інформації, – розповідає заступниця голови громадської організації «Союз переселенців Мир на долоні» Дар’я Гончарова.

Такі акції 25 лютого, окрім Житомира, пройшли у Запоріжжі, Миколаєві, Ужгороді, Херсоні, Кропивницькому, Рівному, Луцьку, Дніпрі.

#МирНаДолоні
#UAЖитомир