Головна > Все новости > Громадська організація «Мир на долоні» відзначила переможців конкурсу

Громадська організація «Мир на долоні» відзначила переможців конкурсу

9 жовтня в приміщенні КУ «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради нагородили юних переможців конкурсу оголошеного під час проведення «Майстерні міста 2020». Подяки отримали і організації, які долучилися до проєкту.

Заступниця голови ГО «Мир на долоні» Олена Буліна спільно з директором КУ «Агенція розвитку міста» Борисом Пахолюком привітали юних переможців конкурсу «Ми дружні до безпеки». Кожна дитина віком до 14 років мала змогу заповнити онлайн-анкету відповівши на питання організаторів. Тематичний конкурс було оголошено під час презентації онлайн-проєкту «Комфортне місто – безпечний простір» і тривав з 23 по 30 вересня 2020 року. На адресу громадської організації надійшло понад сорок заповнених анкет. Найбільш активними учасниками конкурсу стали учні молодших класів. З-поміж них 10 визнані найкращими. Також, подяки отримали і організації, які долучилися до реалізації проекту. Висловлюємо подяку за цікаві та пізнавальні відео сюжети про небезпечні ситуації та шляхи їх подолання, а саме:

Управління поліції охорони в Житомирській області
Управління ДСНС України у Житомирській області
Регіональний центр БВПД у Житомирській області
#ювенальна_превенція_у_Житомирській_області
#РусланМаєвський

Поліція Житомирської областіДякуємо організаторам «Майстерня міста Житомир 2020» за цікавий фестиваль! Майстерня міста Житомир Тільки разом ми зможемо навчити дітей, як діяти у небезпечних ситуаціях та до кого звертатись по допомогу.
#МирНаДолоні
#Безпека_разом

Громадська організація «Мир на долоні» відзначила переможців конкурсу 9 жовтня в приміщенні КУ «Агенція розвитку…

Опубліковано Громадська організація "МИР на долоні" Пʼятниця, 9 жовтня 2020 р.