Головна > Все новости > Гра світла на житомирській Михайлівській: будівлі, «розмальовані» ялинками, сніжинками та оленями

Гра світла на житомирській Михайлівській: будівлі, «розмальовані» ялинками, сніжинками та оленями

Ввечері 28 грудня пішохідна вулиця Михайлівська у Житомирі стала ще більш святковою. Будівлі тут «розмалювалися» на новорічну тематику: зорі, сніжинки, ялинки, олені, подарункові коробки – світлові малюнки зобразили за допомогою гобопроєкторів.

Запис із камери відеоспостереження на Михайлівській

Нагадаємо, 26 грудня 2019 року на пішохідній Михайлівській в Житомирі почали встановлювати частину гобопроєкторів зображень.

Вранці 28 грудня дозвіл на їх встановлення під час позачергового засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради було надано комунальному підприємству «Електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло».

Ввечері 28 грудня на вулиці Михайлівській за допомогою автовишок фахівці продовжували монтаж та налаштування гобопроєкторів зображень. Монтажем конструкцій керував фахівець з Італії.

План заходів святкування Нового року та Різдва у Житомирі – тут

Як повідомляв Житомир.info, 19 грудня в Житомирі офіційно розпочався сезон свят: рівно о 18:00 годині на пішохідній вулиці Михайлівській урочисто увімкнули ілюмінацію та згодом засяли вогні на головній ялинці міста.

Житомир.info