Головна > Все новости > Голова Верховної ради Разумков їде до Житомирської області з робочим візитом

Голова Верховної ради Разумков їде до Житомирської області з робочим візитом

олова Верховної ради Дмитро Разумков 9 грудня відвідає Житомирську область з робочою поїздкою.

Про це 7 грудня повідомила пресслужба Житомирської ОДА.

«Голова Парламенту України 9 грудня 2019 року перебуватиме із робочою поїздкою у Житомирі та Бердичеві», – йдеться у повідомленні.

Програмою візиту передбачено ознайомлення з роботою КУ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради, КУ «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації», також голова парламенту відвідає 95-у окрему десантно-штурмову бригаду Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, ознайомиться з роботою ПАТ «Бердичівська фабрика одягу».

Дмитро Разумков також планує поспілкуватись з педагогічним колективом та учнями Центру позашкільної освіти ім. Олександра Разумкова управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради Житомирської області, відвідати Бердичівський музично-драматичний театр на Європейській міського Палацу культури ім. О.А. Шабельника – ознайомитись з умовами роботи закладу після проведених ремонтно-реставраційних робіт.

Нагадаємо, Дмитро Разумков був у Житомирі 24 червня 2019 року. Тоді він відвідав АТ Житомирський маслозавод «Рудь» та поспілкувався зі студентами та викладачами Державного університету «Житомирська політехніка».