Головна > Все новости > Голова ГО “Мир на долоні” Ірина Гладка провела вебінар “Від ініціативи до успіху: впровадження житлових програм для ВПО на місцевому рівні”

Голова ГО “Мир на долоні” Ірина Гладка провела вебінар “Від ініціативи до успіху: впровадження житлових програм для ВПО на місцевому рівні”

На вебінарі було розглянуто практичний досвід ГО «СП «Мир на долоні» впровадження програми забезпечення тимчасовим житлом ВПО в м. Житомир. Керівниця організації Ірина Гладка представила свій алгоритм спільних дій з міською владою для досягнення успішного результату. Під час вебінару було проаналізовано різні програми забезпечення житлом ВПО, особливості їх запровадження. Ірина представила свої напрацювання щодо внесення змін в діючу програму забезпечення тимчасовим житлом ВПО. Головним акцентом у розробці житлових програм є участь ВПО в такому процесі. Тому за результатами вебінару спікерка запропонувала учасникам приєднатися до адвокаційної кампанії щодо включення ВПО в робочі групи, які розглядають житлові програми для ВПО. Спільно з учасниками з цього питання буде надіслано листа до міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Резнікову О.Ю