Головна > Все новости > День «Дякую»: кому і за що дякують житомиряни

День «Дякую»: кому і за що дякують житомиряни

У суботу, 11 січня, у світі відзначатимуть Міжнародний день «дякую». Таку дату започаткували ООН та ОБСЄ для того, щоб люди не забували про прояв вдячності. В Україні це свято відзначають з 2008 року.

Напередодні цього дня журналісти Житомир.info вирішили запитати у житомирян, за що або кому вони найбільш вдячні, і як часто говорять слова подяки.

«Хотів би подякувати у своєму житті за те, що я не живу в Африці, у мене є покрівля над головою, є кошти, щоб жити добре і є гарні друзі. За те, що ми йдемо до прекрасного майбутнього. Навіть якщо ти кажеш просте дякую, то це вже виказує, що ця допомога або просто слова, підтримка, вона не пуста і це дає «фідбек» людині», – говорить Роман.

«Мабуть, мамі за те, що дала мені життя, за те, що живу тут, також хочу подякувати своїм друзям. Часто дякую в магазині за те, що мені там дають товар», – каже Тетяна.

«Батькові та матері за те, що народили мене, виховали та не кинули. Вживаю слово «дякую» досить рідко, тому що так складається. Крім батьків особливо і дякувати немає кому», – відповідає Віктор.

«Можливо, за освіту, яку я отримав. Вона дала мені середовище, де я міг себе реалізувати. Часом сказати дякую може бути достатньо, аби дати комусь зрозуміти, що його допомога була потрібна», – ділиться Микола.

«За те, що бачили білий світ, адже не кожному дано, дітей виростили, дуже добрі діти та внуки і через це, ми щасливі», – розповідає пенсіонерка Ніна.

«Дякуємо нашому президенту, молодому, щоб вийшло так, щоб з Росією помирилися. Дякую президенту за те, щоб став мир на землі, особливо в Україні», – додає Іван.

«За все: життя, хорошу сім’ю, чудову дитину. Часто вживаю слово «дякую», можливо, кожного дня чи через день, звичай в сім’ї, до чоловіка чи до дитини», – ділиться Маргарита.

Житомир.info