Головна > Все новости > Чи буде у Житомирі соціальне кафе?

Чи буде у Житомирі соціальне кафе?

Чим відрізняється соціальне підприємництво від звичайного?
Не тільки тим, що вищевказані підприємства працевлаштовують соціально незахищені верстви населення, а і тим що відмовляються від частини прибутків заради вирішення соціальних проблем!

Багатьом відомо, що для започаткування соціального підприємства в Житомирі ГО”Мир на долоні” виграло Всеукраїнський конкурс “Виклик інновацій для вирішення конфліктів”, а саме на створення “Нетворкінг-кафе”.

Основна цінність закладу полягає в налагодженні комунікації між всіма верствами населення та соціальної згуртованості в громаді.
Це платформа для обміну досвідом, саморозвитку та сприяння впровадженню корисних ідей в місті та регіоні.

Щоб мати можливість власно фінансувати зазначені заходи, вносити лепту в сталий позитивний розвиток суспільства, Організація має найближчим часом запустити “Нетворкінг Кафе” і шукає відповідне приміщення на пільгових умовах!

Нами було оглянуто не один десяток приміщень і розглянуто чимало комерційних пропозицій, самі зверталися багато разів до власників і до органів місцевого самоврядування та обласної ради. Ми ретельно до кожного приміщення і його орендної вартості із комунальними послугами підходили, тому що на меті не маємо бажання “просто відкритися і закритися”! (Нажаль є такі випадки у колег).
Ми хочемо спільно з мешканцями довго діяти і бути корисними для громади!

За умов конкурсу нам виділено 10тис$, і цієї суми не достатньо щоб орендувати приміщення на комерційній основі.
Ми писали листи до підприємців міста, також подавали нові грантові заявки, до краудфандінгової платформи, але розуміємо що без підтримки місцевої/обласної влади чи зацікавлених осіб/підприємців, активності громадян, нам не впоратися!

Друзі!
Команда “Мир на долоні” багато зусиль поклала на вирішення проблем ВПО в місті й довела здатність в регіоні допомагати людям, займатися розвитком молоді, підтримувати учасників бойових дій та тих, хто потребує і звертається!

І ми дуже просимо, хто може і бажає допомогти із приміщенням або іншими ідеями, написати нам за адресою : Ischka.g@gmail.com,

або подзвонити за телефоном 067-627-67-16,

або підтримати фінансово Організацію для запуску та розвитку соціального підприємства “Нетворкінг-Кафе”: UA73320478000008924422757 (грн, Укргазбанк) .

Щиро дякуємо всім за підтримку і репост!

#МирНаДолоні
#НетворкінКафеГараж
#СоціальнаЗгуртованість
#СоціальномуПідприємствуБути
#РозбудоваМируПочинаєтьсяЗнас

One thought on “Чи буде у Житомирі соціальне кафе?

Comments are closed.