Головна > Все новости > 20 січня відбудеться вручення ордерів та ключів ВПО м. Житомир

20 січня відбудеться вручення ордерів та ключів ВПО м. Житомир

20 січня відбудеться вручення ордерів на проживання в квартирах фонду тимчасового проживання для внутрішньо переміщених осіб, які були придбані за рахунок державної субвенції 70 на 30%.

Ця програма реалізується завдяки спільним діям команди Уряду. Наприкінці минулого року було ухвалено відповідне рішення та виділені кошти на придбання житла в 12 містах та містечках України. Одним з міст, які долучились до цієї програми стало місто Житомир.

Ордери та ключі вручатиме Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда та Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Запрошуємо представників ЗМІ на вручення ордерів, яке відбудеться 20 січня о 14:00 в приміщенні прес-центру Житомирської міської ради за адресою м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, буд. 4/2, 2-й поверх.
Також о 14:30 там відбудеться прес-підхід.

Під час свого робочого візиту очільниця Мінветеранів відвідає Смолянське військове кладовище, на якому вшанує пам’ять полеглих захисників України.

Також заплановано ряд зустрічей із представниками міської та обласної влади та відвідування «Центру соціальної допомоги учасникам АТО/ООС та їхніх сімей» Житомирської міської ради (вул. Перемоги, буд. 55).